הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
16 דירוגים
3.3 ממוצע
1
4
2
1
3
3
4
3
5
5
0
יומני המכשפות לבית קייהיל 1: רעות מלידה
ג'סיקה ספוטסווד
להשאלה

יומני המכשפות לבית קייהיל 1: רעות מלידה

ג'סיקה ספוטסווד
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
16 דירוגים
3.3 ממוצע
1
4
2
1
3
3
4
3
5
5
0
39 
39 
סדרה:‎ יומני המכשפות לבית קייהיל - 1
מו"ל: מודן הוצאה לאור

תקציר

שלוש אחיות. שלושה סוגי כישוף. סוד אחד גדול. בשנתיים שחלפו מאז מות אִמה, יש לקייט קייהיל משימה אחת בלבד: להגן על שתי אחיותיה. קייט, מוֹרָה וטֶס יודעות זה כמה שנים שהן מכשפות. הן אינן יכולות לעצור את זה - הכישוף פשוט זורם בדמן.
קייט הבטיחה לאמה לפני מותה שתסתיר את יכולות הכישוף שלהן ממסדר האחים, השולט ביד רמה בעיירה האמריקנית הקטנה ומדכא את נשותיה דיכוי חמור. אם יגלו האחים את המכשפות ישליכו אותן לכלא, או אף גרוע מכך. חודשים ספורים לפני יום הולדתה השבעה־עשר, חוקי העיירה מאלצים את קייט להכריע בין נישואים לבין הצטרפות למנזר מרוחק. אם תצטרף למנזר לא תוכל להגן על אחיותיה. אם תתחתן עליה לבחור בין פול, המחזר השרמנטי והמתוחכם, לבין פִין המשכיל והמרושל. תוך שהיא מתמרנת בין מסיבות תה לכנסייה ומתמודדת עם האומנת החדשה שאביה שכר, קייט מוצאת את היומן של אִמה ומגלה בו סוד שעלול לחרוץ את עתיד משפחתה. האם תצליח להטות את הגורל? האם תמצא פתרון שיוכל לשמור על שלמות המשפחה?

רעות מלידה, ספר הביכורים של ג'סיקה ספוטסווד, סוחף את הקוראים לעולם מצמרר ורומנטי גם יחד, שבו נאלצות נערות עצמאיות בסוף המאה התשע־עשרה להתמודד עם העבר ועם העתיד, עם כוחן לחולל שינוי ועם קסם - על הטוב והרע שבו.
המשך קריאה
  • ISBN: 978-0142421871
  • מו"ל: מודן הוצאה לאור
  • Publishing Date: 01/01/2011
  • שם המחבר: ג'סיקה ספוטסווד
  • תורגם ע"י: כנרת היגינס־דוידי
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות


"'רעות מלידה' הוא תערובת משונה של ספרים; בליל של ז'אנרים ורעיונות. מחד, זהו רומן נעורים הממוקם במרחב האלטרנטיבי של ניו אינגלנד, העוסק במגדר ומיניות, קנאה דתית וכישוף. מנגד, זהו חיזיון של דיסטופיה פנטסטית, בה נשים - חלקן מסוגלות לבצע קסמים - נרדפות בידי גברים. אני אוהבת את הרעיון מאחורי 'רעות מלידה', ואת התערובת המשכרת של נושאים וסוגיות".

- תיאה, The Book Smugglers האוסטרלי, 2012

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו