הז'אנרים
כל הז'אנרים
Getbooks ספרים דיגיטליים | 28/07/2021 14:46
כל המבצעים על כל הז'אנרים איתך בנייד בדרך לסופ"ש מדהים!

מה עושים בשביל לקרוא? מאוד פשוט:

 

how-it-works

 

להסבר מפורט על אופן השימוש לחצו כאן לחצו כאן

לתקנון השימוש לחצו כאן

Getbooks ספרים דיגיטליים | 14/09/2020 13:13


 

ומה עוד במבצע?


 

 

לתקנון השימוש לחצו כאן

https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט' | 01/09/2020 12:45
, אם "ארטמיס" של אנדי וויר היה מתחתן עם "תיקי דרזדן" של ג'ים בוצ'ר ו"חוט של כסף" של נעמי נוביק היה הרב בחתונה, הבן הבכור שלהם היה הספר הזה. העלילה עצמה תפסה אותי בלאסו ומשכה אותי פנימה לתוך הסיפור לפני שהספקתי לומר "אני לא קוראת רומנטיקה".
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט' | 10/05/2020 17:23
בסדנת עמידת ידיים בקפוארה למדתי ממאמנת מדהימה שחשוב "לא לפחד מההתנדנדות" - לא לרדת כשהגוף לא מתייצב מיד על הידיים אלא לתת לו הזמן להתנודד מעט, לא להיבהל עד שמוצאים את קו האמצע ונשארים יציבים. "בית מלאכה לכתיבה" מלמד לעשות בדיוק את זה: להכיר במגבלות שלנו בבואנו לכתוב ולהתמודד איתן מתוך היכרות וידיעה, לא ראש בראש, לא בכוח.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט' | 04/05/2020 17:01
אז מה יש בו בספר הזה ששלושים שנה אחרי הוצאתו לאור המעריצים מאבדים את העשתונות בגלל סרטון של שלוש דקות? ואיך יצירה משתלחת וסאטירית שיורה חיצי לעג לכל הכיוונים, הפכה למעוז של חמימות מחבקת ולסדרה שכמעט כל פריים ממנה מאיים להמיס את הלב?
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי. כמו גנבת הספרים רק עם ט' | 21/04/2020 09:01
האמהות בספרה של תומס מוצגת כמו מן תיבת זיכרונות קולקטיבית של החברה שלנו, הדיון בה מעלה כאב אינסופי, אושר עילאי, זעם משתולל וחדווה מתפרצת במידה שווה, לפעמים את כל הרגשות האלה יחד אצל אותה אימא, ונראה שהכל קשור יחד במעין סרט אפל של פחד מסטיגמה והדבקת תוויות, על האם והילד גם יחד. בין דפי הספר מחלחל הפחד המתמיד של הרטלנד מהשיפוטיות החברתית שמלווה כל אם, שבוחנת בדקדקנות את הילד שלה ואת היחסים ביניהם, לראות אם הילד מתיישר לפי כל הנורמות החברתיות לפני שהאם נמצאת ראויה.
https://media.getbooks.co.il/blogmedia
נבט הוא שמי וזה הבלוג שלי, כמו גנבת הספרים רק עם ט' | 20/02/2020 15:10
ניל גיימן אמר בראיון למאשה צור גלוזמן ש"מצחיק זה לא ההיפך מרציני. ההיפך מצחיק זה 'לא מצחיק'". המשפט הזה מלווה אותי מאז ששמעתי אותו לראשונה, ואחד הדברים שהכי הרשימו אותי זה האופן שבו הסדרה הבלשית המצחיקה עד דמעות הזו עוסקת בנושאים רציניים, מאירה את הפינות החשוכות במדינה ומזכירה לנו דברים שלא נוח לנו לחשוב עליהם בלי להפסיק לקרוע אותנו מצחוק.