הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
38 דירוגים
4
ממוצע
1
5
2
1
3
4
4
6
5
22
0
תולדות הלבנה 1: סינדר
להשאלה

תולדות הלבנה 1: סינדר


דרג ספר זה מתוך 5
38 דירוגים
4
ממוצע
1
5
2
1
3
4
4
6
5
22
0
39 
39 
סדרה:‎ תולדות הלבנה - 1
גודל (עמ'): 336
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

תקציר

היה היה פעם, בעתיד הלא רחוק...
הרחובות של ניו- בייג'ין רוחשים סכנה. מגפה קטלנית מתפשטת ברחבי הארץ. הרחק מלמעלה צופים במתרחש אנשי הלבנה, אורבים לרגע של חולשה. בלב העיר גרה סינדר בת השש-עשרה - מכונאית מחוננת עם עבר מפוקפק ועתיד חסר תקווה. היא כלואה כל היום בדוכן מלוכלך בשוק, שם היא עובדת מבוקר עד ערב כדי למלא את חשבון הבנק של אמה החורגת.
אבל יום אחד ניצב בפתח הדוכן שלה יורש העצר, הנסיך קאי, והוא מבקש לשכור את שירותיה. סינדר חוצה לראשונה את חומות הארמון ומגלה אט-אט שנועד לה תפקיד גדול לא רק בחיי הנסיך אלא בחייה של הארץ כולה.
כי בסינדר יש משהו מיוחד, משהו שרבים מוכנים לשלם בעבורו מחיר יקר...
מריסה מאייר גרה בטקומה, וושינגטון, עם בעלה ושני חתולים. היא מעריצה כל דבר גיקי, מאוהבת באגדות מילדותה ואין לה שום כוונה לוותר עליהן גם כמבוגרת.
בסדרת תולדות הלבנה היא מעניקה עיבוד עתידני פוסט אפוקליפטי לדמויותיהם של האחים גרים ומשלבת טכנולוגיה מתקדמת עם קסם, מתח, רומנטיקה והומור. ספרי הסדרה התקבלו בהתלהבות עצומה ברחבי העולם, ראו אור ב-30 מדינות והיו לרבי-מכר.
המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-566-079-1
  • גודל (עמ'): 336
  • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
  • Publishing Date: 29/07/2015
  • שם המחבר: מאריסה מאייר
  • תורגם ע"י: יעל אכמון
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות


"לסכם את הספר במילה אחת: וואו. הספר הזה תופס אותך מהעמוד הראשון ושואב אותך לעולמה של סינדר, מאפשר לך לראות איך זה מרגיש להיות שונה מכל השאר. אתה מרגיש חלק מהסיפור, מרגיש את התרגשותה של סינדר, את דאגותיה, פחדיה וכאבה. אהבתי מאוד את הקישורים לסיפור המקורי, "סינדרלה", ואהבתי את ההבדלים ביניהם. היו חלקים בספר שפשוט לא הצלחתי להפסיק לקרוא. היו אחרים בהם פחדתי לדפדף לעמוד הבא ולגלות מה יקרה. זה היה ספר נפלא, וקשה לי לחכות ולגלות מה יקרה בספרים הבאים בסדרה".

- הגארדיאן, 2015


 


תשכחו מהאופן שבו סיפרו לכם סיפורי מעשיות עד כה: מאריסה מאייר עושה את זה אחרת לגמרי!


סינדר היא בת אנוש וחצי אנדרואידית, מכונאית מוכשרת בעלת ידי זהב שיודעת לתקן הכל ועובדת בפרך כדי לפרנס את אמה החורגת ושתי אחיותיה.


כשהנסיך של הממלכה מבקש ממנה לתקן רובוטית שהתקלקלה באופן מסתורי, סינדר נסחפת להרפתקה פוליטית; היא נחשפת לתככים, מניפולציות, שקרים ובגידות בארמון הקיסרי, שקשורים לביקור הדיפלומטי של בני-הלבנה, ואולי גם למגפה המסתורית שמפילה חללים רבים.


במהרה תגלה סינדר האם האירועים בהם היא מסתבכת גדולים עליה בכמה מספרים, ממש כפי שרגל המתכת הארורה קטנה עליה בכמה מספרים.


ספר חובה לחובבי פנטזיה-מד"ב, סוחף מרתק וכתוב היטב, דמויות נפלאות ובלתי נשכחות ובניית מתח ברמה גבוהה. 

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

Only registered users can write reviews. Please, log in or register