הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
3
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
0
0
שלושים

במקום 72  68.4 


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
3
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
0
0

במקום 72  68.4 

במקום 72 

במקום 72 

  • שלושים 1: שלושים ימים
  • שלושים 2: שלושים לילות
סדרה:‎ שלושים
מו"ל: ידיעות ספרים

תקציר

שלושים ימים

אליסה ורוֹבּ נפגשו בגיל תשע-עשרה ותכננו לחיות יחד לנצח נצחים, אלא שאז רוב חלה. בימיו האחרונים הוא הפציר באשתו הצעירה והיפה לא לוותר על האושר וגם לא על העונג, ואפילו השאיר לה מתנה מיוחדת - משחק סקסי שיעזור לה להמשיך הלאה: 30 כרטיסיות עם הנחיות ל-30 ימים של תשוקה. שנתיים לאחר מכן אליסה פוגשת את הריסון, השכן החדש וההורס שלה, ומספרת לו על הכרטיסיות.

תחת ידיו המיומנות ושפתיו הלוהטות היא מרגישה שהיא מתעוררת מחדש לחיים. האם מדובר בסטוץ חולף או שיש סיכוי לאינטימיות אמיתית ואולי אפילו לאהבה?

שלושים לילות

30 לילות של תשוקה או אהבת אמת?
הדבר האחרון שגלנה או'דונל ציפתה להיתקל בו בבית הקברות היה חפיסה של קלפים. ולא סתם חפיסת קלפים — בכל אחד מהם היו רשומות הוראות למפגש מיני, קינקי ונטול כל רסן. גלנה, עוזרת מחקר מחושבת יתר על המידה במהלך היום, נכנעת לפיתוי לקיים מחקרים ליליים עצמאיים משלה. בייחוד כשמי שמציע להיות שותף המחקר שלה הוא הפרופסור יפה התואר והמבריק אריק מוריס.

בין לילה של מחקר חושני נועז למשנהו, הולכים ימי העבודה האפרוריים של גלנה ומתמלאים בפלרטוטים נעימים... אבל עם כל העונג הלא מבוטל שהיא מוצאת ביחסים עם הפרופסור, גלנה מעוניינת ביותר מיחסים פיזיים, מלהיבים ככל שיהיו, ואריק מגלה שהוא עומד לאבד את הקשר האינטימי היחיד בחייו, קשר שהוא כלל לא ידע שהוא זקוק לו. האם ימצאו החוקרים הנועזים את האומץ לעלות לשלב הבא?

  • ISBN: 50208
  • מו"ל: ידיעות ספרים
  • Publishing Date: 25/07/2019
  • שם המחבר: כריסטין ד'אבו
  • תורגם ע"י: דניאלה בן יעקב, מעיין דורי

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו