הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
0
3
4
4
0
5
4
0
צללי לונדון 1: שם הכוכב
להשאלה

צללי לונדון 1: שם הכוכב


דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.4
ממוצע
1
2
2
0
3
4
4
0
5
4
0

במקום 38 

19 

במקום 38 

19 

סדרה:‎ צללי לונדון - 1
גודל (עמ'): 329
מו"ל: גרף

תקציר

רורי, נערה אמריקאית פופולרית, מגיעה ללונדון כדי לפתוח בחיים חדשים. היא עוזבת את חבריה בעיירת הולדתה שבדרום ארצות הברית כדי ללמוד בפנימייה אנגלית יוקרתית בלב עיר הבירה של הממלכה המאוחדת. אבל היום שבו היא נוחתת בלונדון, מלאת תקוות וציפיות, הוא גם היום שבו נפתחת בעיר סדרת רציחות אכזריות, ונראה כי הפושע פוסע בעקבותיו של ג'ק המרטש, הרוצח הסדרתי האגדי שהטיל אימה על העיר במאה התשע עשרה. בתוך זמן קצר הופכת לונדון המודרנית והתוססת לפסטיבל תקשורתי ענקי וססגוני, המלובה על ידי שדרנים תאבי רייטינג ובלוגרים כמהי פרסום. ורק משטרת לונדון נותרת אובדת עצות, ללא בדל של ראיה או עדי ראייה שיעניקו לה קצה חוט לפתרון התעלומה.

חוץ מנערה אחת: רורי היא היחידה שראתה את הרוצח. רורי היא היחידה שיכולה לראות את הרוצח, ועתה הוא מאיים להפוך את הנערה האמריקאית התמימה לקורבנו הבא. וזה בדיוק הרגע שבו נכנסת לפעולה יחידת הצללים של משטרת לונדון, זו הנלחמת באיומים על-טבעיים, ורורי מגלה בעצמה יכולות מופלאות ותכונות מדהימות, שהיא מעולם לא חשבה שיש בה.


"שם הכוכב" הוא מותחן על-טבעי מפתיע ורענן לנוער ולמבוגרים, שישאיר אתכם דבוקים לדפי הספר עד פתרון התעלומה ועוד קצת. זהו הראשון בשלישיית ספרי "צללי לונדון", שלושה מותחנים על-טבעיים שבמרכזם רורי ויחידת הצללים של משטרת לונדון.


הספר היה מועמד לפרסים רבים וזכה בפרס ארגון הספריות האמריקאיות כספר הנוער הטוב ביותר לשנת 2012. מורין ג'ונסון היא סופרת נוער אמריקאית, שכיכבה שבועות רבים בראש רשימות רבי המכר של ה"ניו יורק טיימס". נוסף על היותה סופרת מוכשרת, היא גם בלוגרית פעילה, מתחזקת חשבון טוויטר שנון במיוחד, ובשנת 2008 הקימה קהילת נוער שתמכה בבחירתו לנשיאות של ברק אובמה. היא מתגוררת בעיר ניו יורק עם החתול שלה אוזימנדס וממשיכה לכתוב ספרים.

המשך קריאה
  • ISBN: 676-58
  • גודל (עמ'): 329
  • מו"ל: גרף
  • Publishing Date: 05/09/2017
  • שם המחבר: מורין ג'ונסון
  • תורגם ע"י: חמוטל ילין
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות


חובבי ספרות ה-YA: הפנינה הזו היא בדיוק בשבילכם. זה ספר כיפי באווירה קלילה, עם תעלומה טובה, עלילה מרתקת ורעיון פשוט יחסית ועם זאת מבריק. ספר ראשון מתוך טרילוגיה - וטוב שכך, כי אני ממש מרגישה שאני רוצה לדעת עוד על העולם.כשהוריה של אורורה דֵבוֹ יוצאים לשנת שבתון עליה להסתגל לחיים חדשים בלונדון, בבית ספר אנגלי טיפוסי, עם פנימייה והכל!


למרות מגה-פאדיחה אחת בחדר האוכל היא דווקא מצליחה להתחבר לא רע לנערים ולנערות הלונדוניים, המרותקים מהמבטא הדרומי (שהיא דואגת להבליט) ומהסיפורים שלה על קרובי משפחתה ההזויים שמחזיקים עשרות מקפיאים בבית או מפתחים אובססיה לציפורים. 


בדיוק באותו היום שבו רורי מגיעה ללונדון, מתחיל שם גל של רציחות מחרידות, כולן משחזרות בדיוק מירבי את פעולותיו של ג'ק המרטש, שהטיל טרור על לונדון הויקטוריאנית.לסקירה המלאה


סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו