הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.1
ממוצע
1
2
2
2
3
2
4
1
5
3
0
פרסי ג'קסון והאולימפיים 1: פרסי ג'קסון וגנב הברק
להשאלה

פרסי ג'קסון והאולימפיים 1: פרסי ג'קסון וגנב הברק

ריק ריירדן
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
10 דירוגים
3.1
ממוצע
1
2
2
2
3
2
4
1
5
3
0

במקום 39 

25.4 

במקום 39 

25.4 

סדרה:‎ פרסי ג'קסון והאולימפיים - 1
גודל (עמ'): 384
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

תקציר

פרסי ג'קסון הוא ילד שתמיד מסתבך בצרות, אבל כל הצרות שבעולם לא הכינו אותו למה שחיכה לו בטיול השנתי של כתה ו' שבמהלכו הוא אייד את המורה השנואה לחשבון, גברת דודס, רגע לאחר שזו הצמיחה כנפיים ומלתעות וניסתה לקרוע אותו לגזרים. וזה לא הכול: מרגע זה מתחילים לרדוף אחריו שלל יצורים מהמיתולוגיה היוונית, כולם להוטים לחסל אותו והכול בגלל סוד מעברו: פרסי הוא בנו של אל יווני! והוא אינו בן האלים היחיד: ישנם עוד ילדים כמוהו, בניהם של אלים מהמיתולוגיה היוונית, שגדלים וחיים בארצות הברית המודרנית. והאלים עצמם מסוכסכים זה עם זה, וכשהאלים מסוכסכים, העולם כולו מצוי בסכנה, ורק פרסי לבדו יכול להציל את המצב ולמנוע את מלחמת האלים הממשמשת ובאה... אך לפני כן עליו לשרוד את הקיץ בשלום. פרסי מוצא את עצמו במחנה קיץ מיוחד המיועד לבניהם של אלים יווניים, שם הוא פוגש עוד ילדים כמוהו: ילדים שתמיד היה להם קשה להשתלב בחברה, שתמיד נחשבו לעושי צרות.

יחד עם שניים מחבריו החדשים הוא יוצא אל לוס אנג'לס, בירת החוף המערבי, שם רוחש השאול, כדי להציל את העולם מכליה. פרסי ג'קסון וגנב הברק הוא ספר הרפתקאות מלהיב, מותח וגדוש בהומור המסופר בסגנון תוסס ומגניב.

זהו הראשון בסדרת ספרי פרסי ג'קסון והאולימפיים הזוכה לשבחים רבים ולהצלחה גדולה ברחבי העולם. הספר זכה בפרסים רבים ואף נבחר כאחד הספרים הבולטים לשנת 2006 על ידי הניו-יורק טיימס. "פרסי ג'קסון וגנב הברק" הוא הראשון בסדרת פרסי ג'קסון והאולימפיים, בעריכתה של גילי בר-הלל.

"שילוב מופלא של מרכיבים מיתיים ומודרניים. ריק ריירדן מצליח לקחת את קוראיו בחזרה אל הסיפורים שאהבנו, ואז מנער מהם את האבק ונותן להם לבוש חדש" -- אואן קולפר, מחבר ספרי 'ארטמיס פאול'

  • ISBN: 15100921
  • גודל (עמ'): 384
  • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
  • Publishing Date: 20/04/0001
  • שם המחבר: ריק ריירדן
  • תורגם ע"י: יעל אכמון
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

Only registered users can write reviews. Please, log in or register