הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
4.1
ממוצע
1
2
2
1
3
1
4
0
5
10
0
פלא 2: אוגי ואני
ר"ג פלאסיו
להשאלה

פלא 2: אוגי ואני

ר"ג פלאסיו
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
14 דירוגים
4.1
ממוצע
1
2
2
1
3
1
4
0
5
10
0

במקום 42 

27.3 

במקום 42 

27.3 

גודל (עמ'): 320
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

תקציר

"להיות חברותי זה לא מספיק. צריך לדעת להיות חבר".


ג'וליאן, כריסטופר ושרלוט ניסו להיות חברים של אוגי פולמן, כל אחד בדרכו. כריסטופר היה החבר הכי טוב, שרלוט נבחרה להיות "החברה המלווה" בבית הספר החדש, וג'וליאן בכלל לא הצליח להיות חבר של אוגי.


את שלושתם הכרנו בספר "פלא" - שכבש מיליוני קוראים ברחבי העולם - אבל לא שמענו את קולם.
ב"אוגי ואני" אנחנו חווים שוב את סיפורו המרגש של אוגי מבעד לעיניהן של שלוש דמויות מעולמו, שמתקרבות אליו או מתרחקות ממנו ועוברות מסע פנימי מעורר הזדהות בזכותו ובחברתו.

"פלא" תורגם ל-45 שפות, היה לרב מכר בארץ ובעולם וזכה גם לעיבוד לקולנוע.


במשך שנים היתה ר"ג' פלאסיו מעצבת גרפית וחלמה להיות סופרת. יום אחד, כשהיא ושני בניה בילו בגלידרייה, נכנסה למקום ילדה עם עיוות קשה בפנים. דמותה לא הרפתה מפלאסיו גם אחרי שעזבו את המקום, ועוד באותו לילה החלה לכתוב את ספרה הראשון.


"פלא" זכה להצלחה מסחררת והפך לתופעה בארץ ובעולם. הוא מככב כבר חמש שנים ברשימת רבי המכר של ה"ניו יורק טיימס", זכה בפרסים ובשבחים, ובארץ היה לרב מכר ונבחר למצעד הספרים של משרד החינוך.

המשך קריאה
  • ISBN: 15100806
  • גודל (עמ'): 320
  • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
  • Publishing Date: 03/09/2017
  • שם המחבר: ר"ג פלאסיו
  • תורגם ע"י: שהם סמיט
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות

 


 סיפור ההצלחה הסכריני, המתקתק והקיטשי שכולנו זקוקים לו כעת, נואשות:


אני חושבת שבכיתי בו את אותה כמות דמעות שבכיתי ב"פלא" אם לא יותר (בחיי, אני צריכה להתחיל לכמת את הדברים האלה ולדרג ספרים על פי זה. אולי אפנה לשירות המטאורולוגי שיעזרו לי)."אוגי ואני" מאת ר"ג פלאסיו מאגד בתוכו את סיפוריהם של שלושה תלמידי בית הספר ביצ'ר, המוכרים לנו כדמויות משנה, שתיים מהן אפילו לא חשובות במיוחד, מן הספר הקודם. כריסטופר, החבר הטוב של אוגוסט עוד לפני בית הספר, ושארלוט, כנראה התלמידה הכי צדקנית בביצ'ר שנשמעת קצת מעצבנת בספר הקודם, מקבלים פה כל אחד מהם סיפור משלו.אבל הסיפור החזק והכובש מכולם, לדעתי, הוא סיפורו של ג'וליאן, הילד הבריון שהתעלל באוגוסט לאורך כל שנתו הראשונה בבית הספר. אם מישהו היה אומר לי כמה אבכה בסיפור של ג'וליאן אחרי שקראתי את "פלא" הייתי אומרת שהתרופפו לו כמה ברגים, אבל העובדה היא שהעיניים שלי כמעט נזלו החוצה בשלב מסויים.


לסקירה המלאה

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו