הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
2
ממוצע
1
0
2
3
3
0
4
0
5
0
0
פארקר

במקום 74  70.3 


דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
2
ממוצע
1
0
2
3
3
0
4
0
5
0
0

במקום 74  70.3 

במקום 74 

במקום 74 

  • פארקר 1: פארקר
  • פארקר 2
סדרה:‎ פארקר
מו"ל: ידיעות ספרים

תקציר

פארקר 1:

גיבור פלייבוי שמומחה בהגשמת חלומות ותענוגות


קוראים לי פארקר אליס, אבל אתן יכולות לקרוא לי "איש החלומות". יש לי הרבה סיפורים לספר לכן, אבל המסע שלי מתחיל כאן, בשלוש ערים: פריז, ניו יורק וקופנהגן; ובכל אחת מהערים האלה אני נקלע להרפתקה מסעירה ומלאת תשוקה עם אישה מסעירה ומלאת תשוקה. אז הצטרפו אלי לטיסה במהירות מסחררת. קדימה, המטוס עומד להמריא...


הבעלים של חברת "מחלקה ראשונה בע"מ" הוא פארקר אליס, חביב הנשים, בעל איי-קיו גבוה ודחף מיני מרקיע שחקים.

הוא בעל חברת הייעוץ המצליחה בעולם לשיפור החיים, למציאת אהבה ולעשיית כסף, ויש לו מספיק שכל כדי להבין שהוא לא מסוגל לנהל בכוחות עצמו עסק שמגלגל עשרות מיליונים בשנה. לכן הוא לקח לעבודה שני חברים שלו, ויחד הם מהווים את השילוש המנצח: "איש החלומות", "איש האהבה" ו"איש הכספים".

השלושה מייעצים לנשים העשירות בעולם: כוכבות הוליוודיות, בנות משפחות המלוכה האירופיות ומנהלות בחברות הענק הבינלאומיות. אבל לפעמים הם לא מצליחים להתאפק, העניינים מתלהטים והם מוצאים את עצמם במיטה עם הלקוחות שלהם – אין להם שום בעיה לערב ביזנס עם פלז'ר.


האם לפארקר, שעובר מעיר לעיר ומאישה לאישה, יש סיכוי למצוא על הדרך גם את אהבת חייו?

פארקר 2:

קוראים לי פארקר אליס, אבל אתן עדיין יכולות לקרוא לי "איש החלומות".


יש לי עוד הרבה סיפורים לספר לכן, כי המסע שלי ממשיך בשלוש ערים נוספות: מילאנו, סאן פרנסיסקו ומונטריאול. בכל אחת מהערים האלו אני פוגש נשים מדהימות וסקסיות, אבל נאמן רק לאפרסקים בשמנת מלאת התשוקה שלי, סקיילר פייג'. אני והצוות של מחלקה ראשונה בע"מ מבוקשים מאוד בחברה הגבוהה לפתרון משברים ותעלומות, והכי כיף לי לעבוד עם האחים שלי, בּוֹ ורויס,
פלוס ונדי, התוספת המופלאה שהצטרפה אלינו.


אז קדימה, תהדקו חגורות...


הבעלים של חברת מחלקה ראשונה בע"מ הוא פארקר אליס, חביב הנשים, בעל איי־קיו גבוה ודחף מיני מרקיע שחקים. הוא וחבריו מנהלים את חברת הייעוץ המצליחה בעולם לשיפור החיים, למציאת אהבה ולעשיית כסף.


פארקר והצוות שלו ממשיכים להקסים את נשות החברה הגבוהה, שמזמינות אותם לפתור להן בעיות שונות ומשונות, ולפעמים לא מצליחים להתאפק ושוב מוצאים את עצמם במיטה עם הלקוחות.
הפעם הלקוחות הן נשים אמיתיות שצריכות ללמוד לדגמן הלבשה תחתונה; בעלת חברה יפהפייה, עשירה וחריפה שמעוניינת בשידוך; ובעלת חברת היי־טק שצריכה למצוא את החפרפרת בחברה שלה.
חברי הצוות של מחלקה ראשונה בע"מ נענים ונהנים, וכרגיל, אין להם שום בעיה לערב ביזנס עם פלז'ר.


האם הקשר של פארקר והשחקנית האהובה עליו סקיילר פייג' יוכל להמשיך חרף המהמורות, המרחק והמחזרים משני הצדדים?

  • ISBN: 50197
  • מו"ל: ידיעות ספרים
  • Publishing Date: 10/01/2019
  • שם המחבר: אודרי קארלן
  • תורגם ע"י: מעיין דורי

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו