הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
79 דירוגים
3.4
ממוצע
1
15
2
14
3
8
4
8
5
34
0
משהו קטן ומשוגע
להשאלה

משהו קטן ומשוגע


דרג ספר זה מתוך 5
79 דירוגים
3.4
ממוצע
1
15
2
14
3
8
4
8
5
34
0
35 
35 
גודל (עמ'): 310
מו"ל: GetBooks

תקציר

אם יש משהו שסיידי טרנר באמת טובה בו, זה לסדר. וכאשר היא מגלה שהחיים המסודרים והמושלמים שלה נכנסו לבלגן רציני עם בגידתו של בעלה, היא מחליטה לקבל את ההצעה של דודתה המטורללת דוֹדי ולבלות את הקיץ בביתה שבעיירת החוף בל הרבור. כל מה שהיא רוצה זה לנוח על שפת האגם עם שני ילדיה, לרפא את פצעי אובדן הזוגיות ולסדר מחדש את חייה. בלי גברים.
רק שעם שני כלבים מריירים ושני בני-דודים שעדיין גרים אצל אמא שלהם, קשה לסיידי למצוא אפילו רגע אחד של שקט בביתה המבולגן של דודי. וכאשר דזמונד, השכן החדש, נכנס לתמונה בריצה, זה קשה הרבה יותר. כי דזמונד הוא הסיוט הגרוע ביותר של סיידי – גבוה, שרירי ושזוף. ומצחיק. ונהדר עם ילדים. סיבות מצוינות לשמור ממנו מרחק.
וכך, ככל שימי הקיץ חולפים בין מסיבת חוף לתחילתה של קריירה חדשה ללִבלובה של אהבה מפתיעה, חייה של סיידי הולכים ומסתבכים. אבל דווקא לקראת סוף החופשה, כשדוֹדי חושפת סוד מטריד, מגלה סיידי שיש סיכוי לסדר חדש. 
בנגיעת מכחול קלילה אך מדויקת, בהומור פרוע וברגישות עמוקה, משרטטת טרייסי ברוגן פסיפס צבעוני של משפחה יוצאת דופן ושל אישה רגילה לגמרי, שכל מה שקורה לה גדול מהחיים.
המשך קריאה
  • ISBN: 1385-2
  • גודל (עמ'): 310
  • מו"ל: GetBooks
  • Publishing Date: 26/07/2015
  • שם המחבר: טרייסי ברוגן
  • תורגם ע"י: מיכל כהן
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות

"אני יודעת שיש לי נטייה להמליץ על ספרים (מה לעשות, אני מסקרת ספרים שאני אוהבת) וכל פעם אני כותבת למה דווקא את הספר הזה ממש כדאי לקרוא. אז כדי שתאמינו לי ותבינו למה כדאי לכן לקרוא את "משהו קטן ומשוגע" אני אתן לכן את הסיבה הלא צפויה – הספר מתובל בהומור משובח.
ספרי רומנטיקה הם ספרים שיש בהם מתח הולך ונבנה. לרוב ברור לנו לאן המתח מוביל ורובנו מצפות לסיפור אהבה, אם לא גדול ועצום אז לפחות קטן, כזה שגם לנו יכול להיות. ספרי רומנטיקה מחזיקים אותי לרוב קצרה ומתוחה אבל כאן זה לא כך. טרייסי בורגן מביאה סיפור אהבה איכותי בכתיבה טובה ועומדת באתגר שמעטים מעזים (או מעטות מעזות) לנסות והוא לכתוב עם הומור.
כמות הפעמים שצחקתי בקריאה הוסיפו לחוויה בצורה בלתי רגילה ועם זאת, ההומור הוא לא הסיבה היחידה לקרוא את הספר... כדי לא לפגוע בספר לא ארחיב מדי אבל אסכם שמעבר למספרים אני מאד ממליצה עליו לבנות ציניות (וגם לבנים), שאוהבות ספרים קלילים ורוצות לצחוק בקול (ובמיוחד אם הן לא צוחקות בקלות כמוני)."

- מיטל אור, "הלוחשות לספרים", 2015

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו