הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
26 דירוגים
3.5
ממוצע
1
4
2
4
3
3
4
6
5
9
0
מהלך מסוכן
להשאלה

מהלך מסוכן

שרון צוהר
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
26 דירוגים
3.5
ממוצע
1
4
2
4
3
3
4
6
5
9
0

במקום 35 

27 

במקום 35 

27 

גודל (עמ'): 300
מו"ל: יהלומים

תקציר

"גברת פז-נוסבאום". גולן אומר מבעד לשיניים חשוקות, מרחיק אותה מגופו, אוחז בידיה בחוזקה, מוביל אותה לפניו לעבר הדלת. "תחסכי לי את השטויות שלך כרגע. מה שיש לך להגיד, נשמע בחדר החקירות".


"רצית לדעת מי זה המלאך, רון?", הילה זורקת מעבר לכתפה לרון, שנצמד לקיר כמה שיותר, מפנה להם את הדרך כשגולן מוביל אותה לעבר היציאה. "אז תכיר את המלאך. הגבר הכי אגואיסט, הכי לא בוגר והכי עקשן שהכרתי כל החיים שלי".

"ואת גברת פז-נויבך אתה מכיר, רון?", גולן מחזיר לה כשהיא נאבקת איתו, נאחזת במשקוף, מסרבת לשחרר, מסרבת לצאת מהמשרד אל המסדרון. "האישה שתגרום לך לחשוב שהיא מעוניינת בך, אבל כל מה שמעניין אותה זו הקריירה שלה".


המפקח גולן מלאכי, הידוע בכינויו "המלאך", עסוק מאוד במלחמתו במשפחות הפשע של המאפיה הישראלית, בתפקידו כקצין בילוש משטרתי בימ"ר תל אביב. אך בחודשיים האחרונים, כתבת מדור הפלילים של עיתון "המקור" מסתובבת לו יותר מדי בין הרגליים, מפריעה לחקירות ומוציאה אותו מדעתו, וזה לא עוזר שפעם הם גם היו נשואים.


"מהלך מסוכן" הוא רומן מתח פלילי, מלהיב ומסחרר המשלב סיפור של אהבה ותשוקה סוחפת. משאיר את הקורא במתח עד הרגע האחרון. זהו ספרה השלישי של שרון צוהר. ספריה הקודמים, "אהבה בין הגלים" ו"חסר מנוחה" סחפו את קהל הקוראים ונחלו הצלחה מרובה.

המשך קריאה
  • ISBN: 1010-23730
  • גודל (עמ'): 300
  • מו"ל: יהלומים
  • Publishing Date: 15/05/2017
  • שם המחבר: שרון צוהר
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו