הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
36 דירוגים
3.9
ממוצע
1
3
2
4
3
4
4
8
5
17
0
כשהגלים מתחזקים
להשאלה

כשהגלים מתחזקים

שרון צוהר
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
36 דירוגים
3.9
ממוצע
1
3
2
4
3
4
4
8
5
17
0

במקום 35 

27 

במקום 35 

27 

גודל (עמ'): 400
מו"ל: יהלומים

תקציר

הוא מפקד במסלול הקשה ביותר בצבא. היא עומדת לעשות היסטוריה ולהיות האישה הראשונה בשייטת. לילה אחד של שיכרון חושים עומד לשנות את הכל.


הראל שי הוא קצין ביחידת העילית של צה"ל - השייטת, שבשם הקדמה והשוויון בין המינים, נאלץ בעל כורחו לקבל ליחידה אישה, ולא סתם אישה - קצינה בדרגתו שהוצנחה מלמעלה בפקודת הרמטכ"ל. היא אולי קצינה, אבל לא כשהיא מוצבת בצוות שלו - כאן היא חוגרת פשוטה, כמו כל החיילים. היחידה הזו התנהלה על טהרת הטסטוסטרון עוד בימים שבהם אביו פיקד עליה, והיא תישאר כך גם עכשיו. הוא יעשה הכל כדי להוכיח לה שביחידה הזאת אין מקום לבחורות.

מורן סתיו נלחמה במשך כל שירותה הצבאי עד שהשיגה פריצת דרך וניתנה לה ההזדמנות להצטרף למסלול ההכשרה של הקומנדו הימי. אף על פי שאינה זוכה לתמיכה מגורמי הצבא או ממשפחתה, היא נחושה להצליח במקום שבו אף אחד לא נתן לה סיכוי - נחושה להוכיח לסגן הראל שי, למפקד השייטת וגם לאביה, שאישה יכולה לצלוח את המסלול הצבאי הקשה ביותר שיש.


המצב, המורכב מלכתחילה, עומד להסתבך אפילו יותר, ולהציב בפניהם רף חדש של קשיים ושל התמודדויות. ביחידה שבה הדגש הוא על קור רוח ועל מקצועיות אין מקום לרגש.


"כשהגלים מתחזקים" הוא ספרה השישי של שרון צוהר. "כשהגלים מתחזקים" דורג ברשימות רבי המכר כבר בשבועות הראשונים לצאתו לאור. גם חמשת הספרים הקודמים שכתבה, "אהבה בין הגלים", חסר מנוחה", "מהלך מסוכן", "דד-ליין" ו"על המסלול", זכו להצלחה רבה ודורגו ברשימות רבי המכר.

המשך קריאה
  • ISBN: 1010-23856
  • גודל (עמ'): 400
  • מו"ל: יהלומים
  • Publishing Date: 15/05/2017
  • שם המחבר: שרון צוהר
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו