הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0
הערב והבוקר
קן פולט
להשאלה

הערב והבוקר

קן פולט
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
0

במקום 44 

24.2 

במקום 44 

24.2 

מו"ל: מודן הוצאה לאור

תקציר

חייו של אדגר בן השבע–עשרה מתהפכים בן–לילה. השנה היא 997 לספירה, ופולשים ויקינגים מחריבים את עיירת מגוריו באנגליה. אדגר ניחן בכישרון מיוחד: הוא יודע להמציא ולבנות דברים. אבל כעת נאלצים הוא ובני משפחתו להתחיל מחדש כאריסים בכפר נידח, ולהתפלל שלא ימותו ברעב. האם יקבל אדגר אי–פעם הזדמנות לממש את ייעודו?
ראנה, אצילה נורמנית יפהפייה ודעתנית, מתחתנת עם בן–אצולה אנגלי. עד מהרה היא מגלה שבני משפחתו התככנים ותאבי הכוח של בעלה זוממים לחבל במעמדה, ונזקקת לכל תבונתה כדי להתמודד איתם. כמה רחוק יעזו ללכת כדי לסלקה מדרכם?
אלדרד, נזיר צנוע ובעל עקרונות, משתוקק להפוך את מנזרו למרכז השכלה. כשהוא נתקל באנשי כמורה מושחתים וחסרי מוסר הוא מנסה באומץ לחשוף את פשעיהם, אך מעמדם הרם מאפשר להם לחמוק מעונש. איזה מחיר ייאלץ לשלם על שהעז לצאת נגדם?
סיפוריהם של השלושה נשזרים זה בזה, ודרכם לוקח אותנו קן פולט למסע אפי לתוך חשכת ימי הביניים, אל עולם של תככים וסודות, יריבויות ושנאות, אך גם של חברויות, אהבה וחסד.
הערב והבוקר מתאר את ראשיתה של העיירה קינגסברידג' והקתדרלה המפוארת שלה, עליהן כתב קן פולט בספריו רבי–המכר 'עמודי תבל' ו'עולם ללא קץ' שראו אור בהוצאת מודן.
קן פולט הוא מחברם של רבי–מכר היסטוריים רבים, שזוכים להצלחה רבה זה שנים רבות, ביניהם: 'נפילת ענקים', 'שקיעת העולם',
'קצה הנצח' ועוד רבים אחרים שיצאו לאור בהוצאת מודן.

  • ISBN: 2001537104
  • מו"ל: מודן הוצאה לאור
  • Publishing Date: 10/03/2021
  • שם המחבר: קן פולט
  • תורגם ע"י: אינגה מיכאלי
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו