הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
1
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
0
0
המשרד לאושר עילאי
להשאלה

המשרד לאושר עילאי


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
1
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
0
0
44 
44 
גודל (עמ'): 448
מו"ל: ידיעות ספרים

תקציר

רומן מרגש ומסעיר מאת ארונדהטי רוי, מחברת "אלוהי הדברים הקטנים"

המשרד לאושר עילאי לוקח אותנו למסע ארוך ואינטימי בתת־היבשת ההודית — משיכוני העוני הצפופים של דלהי הישנה והדרכים של העיר החדשה אל ההרים והעמקים של קשמיר ומעבר להם, היכן ששלום הוא

מלחמה ומלחמה היא שלום.

זהו סיפור אהבה שובר־לב וקריאת תיגר נוקבת. סיפור המסופר בלחישה, בצעקה, בדמעות לא סנטימנטליות ולעתים בצחוק מריר. כל אחת ואחת מהדמויות מוטבעת בנו בעדינות אך בנחישות. באומץ. אלה אנשים שרוסקו על ידי העולם שבו הם חיים ואז ניצלו, הוטלאו בחזרה באמצעות מעשי אהבה — ותקווה.

אנחנו פוגשים את ַאנג'ּום, שנולדה כילד ַאפטאּב, פורשת שטיח פרסי מרופט בבית הקברות שהיא קוראת לו בית; את טילו, הבחורה המוזרה אך הבלתי־נשכחת, ואת הגברים שאהבו אותה, בהם מוסא, אהוב ואהוב־ לשעבר, מאהב ומאהב־לשעבר, גורלותיהם שזורים זה בזה לנצח; את בעל הבית של טילו, מחזר לשעבר וקצין מודיעין בקאבול כיום; ואז אנחנופוגשיםאתמיסג'ּביןהראשונהוהשנייה:הראשונהילדהשנולדה בשרינגאר ונקברה בבית הקברות של המרטירים, השנייה נמצאה בחצות, נטושה על מדרכת בטון בלב ניו־דלהי.

ברומן כובש ואנושי במובן הכי עמוק של המילה, רוי טווה את מסעות החיים השונים לכדי אריג יפהפה, ובכישרונה המופלא לספר סיפורים מאירה את דרכם של אלה שנעזבו בצדי הדרך

רומן מרגש ומסעיר מאת ארונדהטי רוי, מחברת "אלוהי הדברים הקטנים" המשרד לאושר עילאי לוקח אותנו למסע ארוך ואינטימי בתת־היבשת ההודית — משיכוני העוני הצפופים של דלהי הישנה והדרכים של העיר החדשה אל ההרים והעמקים של קשמיר ומעבר להם, היכן ששלום הוא מלחמה ומלחמה היא שלום. זהו סיפור אהבה שובר־לב וקריאת תיגר נוקבת. סיפור המסופר בלחישה, בצעקה, בדמעות לא סנטימנטליות ולעתים בצחוק מריר. כל אחת ואחת מהדמויות מוטבעת בנו בעדינות אך בנחישות. באומץ. אלה אנשים שרוסקו על ידי העולם שבו הם חיים ואז ניצלו, הוטלאו בחזרה באמצעות מעשי אהבה — ותקווה. אנחנו פוגשים את ַאנג'ּום, שנולדה כילד ַאפטאּב, פורשת שטיח פרסי מרופט בבית הקברות שהיא קוראת לו בית; את טילו, הבחורה המוזרה אך הבלתי־נשכחת, ואת הגברים שאהבו אותה, בהם מוסא, אהוב ואהוב־ לשעבר, מאהב ומאהב־לשעבר, גורלותיהם שזורים זה בזה לנצח; את בעל הבית של טילו, מחזר לשעבר וקצין מודיעין בקאבול כיום; ואז אנחנופוגשיםאתמיסג'ּביןהראשונהוהשנייה:הראשונהילדהשנולדה בשרינגאר ונקברה בבית הקברות של המרטירים, השנייה נמצאה בחצות, נטושה על מדרכת בטון בלב ניו־דלהי. ברומן כובש ואנושי במובן הכי עמוק של המילה, רוי טווה את מסעות החיים השונים לכדי אריג יפהפה, ובכישרונה המופלא לספר סיפורים מאירה את דרכם של אלה שנעזבו בצדי הדרך. 

  • ISBN: 3625806
  • גודל (עמ'): 448
  • מו"ל: ידיעות ספרים
  • Publishing Date: 22/06/2020
  • שם המחבר: ארונדהטי רוי
  • תורגם ע"י: צילה אלעזר
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

Only registered users can write reviews. Please, log in or register