הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
19 דירוגים
2.9 ממוצע
1
3
2
7
3
1
4
4
5
4
0
הטרילוגיה של גבריאל 1: התופת של גבריאל
להשאלה

הטרילוגיה של גבריאל 1: התופת של גבריאל


דרג ספר זה מתוך 5
19 דירוגים
2.9 ממוצע
1
3
2
7
3
1
4
4
5
4
0

במקום 39 

20.3 

במקום 39 

20.3 

גודל (עמ'): 620
מו"ל: א(ה)בות

תקציר

סיפור בלתי נשכח על גבר המחפש גאולה ועל אישה המתעוררת לחיים...

 

פרופסור גבריאל אמרסון האניגמטי, מרצה לספרות אנגלית ומומחה לכתבי דנטה, מקדיש את ימיו לספרות ואת לילותיו להנאות חיי הלילה הפרועים. הוא מנצל את קסמו המתוחכם ואת יופיו השרמנטי הידוע לשִמצה, כדי להצדיק את כל גחמותיו, אבל בתוך תוכו, הוא מתענה מעברו האפל, ונאכל מאמונתו הניצחת, שאין עוד תקווה לישועה.

 

כשג'וליה מיטשל המתוקה והתמימה, מצטרפת לתוכנית לימודי תואר שני בכיתתו, המשיכה שלו אליה והקשר המסתורי ביניהם, לא רק מסכנים את הקריירה שלו, אלא גם שולחים אותו למסע אל עברו המתנגש עם ההווה.

 

חקירה מאתגרת, מעוררת עניין ומלאת תשוקה. אהבה אסורה וגאולה. "התופת של גבריאל" הוא סיפור מהפנט על גבר המנסה לברוח מהגיהינום של עצמו בעוד הוא מייחל לבלתי אפשרי - מחילה ואהבה.

המשך קריאה
  • ISBN: 9789657648285
  • גודל (עמ'): 620
  • מו"ל: א(ה)בות
  • Publishing Date: 29/12/2016
  • שם המחבר: סילביין ריינרד
  • תורגם ע"י: סיגל גפן
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות


אהבה כמו בספרים!
עם סודות אפלים, משפחה מפורקת ובריחה אל כתביו של דנטה והיצירות המופלאות שצוירו ונכתבו בעקבותיהם, פרופסור גבריאל אמרסון הוא אדם בודד ומר נפש המתעמר בתלמידיו. אוסף של טעויות כמעט קומיות משליך את ג'ולייט מיטשל, סטודנטית צעירה, אידיאליסטית ותמימה היישר אל דרכו, טרף קל לפרופסור מבוגר ונאה כמוהו. ג'ולייט עצמה מתמודדת עם מאורעות לא קלים בעברה. קשיים, דחיות ושברון לב היו מנת חלקה חרף גילה הצעיר.
לפרופסור אמרסון ולג'ולייט יש היסטוריה ביחד – רק שהוא לא מודע לכך, לפי שעה לפחות. הם חוצים יחדיו גהינום של בדידות, כור מצרף של ספרות וגן עדן של תשוקה.
כמעט מיותר לציין שחובבי ספרות קלאסית וספרות פנטזיה ימצאו כאן שלל רב של התייחסויות משעשעות ומרנינות לב ליצירות הגדולות, מג'יין אוסטן ועד לג'.ר.ר. טולקין.
מדובר בספר רומנטי, מקסים ומומלץ ביותר, אל תחמיצו!

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו