הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.6
ממוצע
1
1
2
3
3
2
4
0
5
6
0
החדר הצהוב
להשאלה

החדר הצהוב

ג'ס וולאנס
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.6
ממוצע
1
1
2
3
3
2
4
0
5
6
0

במקום 42 

25.2 

במקום 42 

25.2 

מו"ל: דני ספרים

תקציר

אילו הייתם מקבלים מכתב שאומר שאבא שלכם מת, מה הייתם עושים?


אביה של אנה עזב כשהיא היתה צעירה מאוד, ואנה, עכשיו בת 16, חיה עם אמה המדענית – אישה שאפתנית וחסרת רגשות. ואז היא מקבלת מכתב מחברתו העכשווית של אביה, אידי, ובו חדשות מרעישות: אביה מת.

אידי מבקשת להיפגש עם אנה ולתת לה משהו שהאב השאיר לה. חבריה של אנה חושבים שאסור לה לבטוח באידי ושעליה לשמור ממנה מרחק. אבל אנה נמשכת אל אידי: החום שהיא מפיצה סביבה, אישיותה הכנה והתמימה, כישורי הבישול הנפלאים שלה – כל אותם דברים שנדמה שאמה האמיתית אינה מסוגלת לספק לה.


והחשוב מכול: לאידי היא מסוגלת לגלות את סודה הנורא הקבור עמוק בתוכה – סוד שהיא אינה מעיזה לספר לאמה או לחבריה הטובים ביותר. אך האם אידי היא אכן מה שהיא נראית?
ג'ס וולאנס רוקחת כאן סיפור רב־שכבות ומעורר מחשבה על בנות ואמהות, על חברוּת ואמון – ועל הדברים שאנשים מוכנים לעשות כדי להגשים את חלומותיהם.הספר היה מועמד למדליית קרנגי 2017.

המשך קריאה
  • ISBN: 390-3078
  • מו"ל: דני ספרים
  • Publishing Date: 19/10/2017
  • שם המחבר: ג'ס וולאנס
  • תורגם ע"י: דפנה לוי
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות


"קחי דרמת נעורים משפחתית קלילה", הם אמרו, "יהיה כיף", הם אמרו!מה שנשמע לפי התקציר כמו סיפור התבגרות סוחט דמעות התגלה למעשה כמותחן מצמרר, מהסוג שמקפיא את הדם ומרתק אותי אליו וגורם לי לצמצם את העיניים בחשדנות בכל פעם שאני נתקלת בשם של כל אחת מהדמויות – כי פשוט אי אפשר לבטוח באף אחד."החדר הצהוב" מאת ג'ס וולאנס, בהוצאת "דני ספרים" ובתרגום מעולה של דפנה לוי הוא ספר חובה למי שאוהב טלטלות חזקות במיוחד.


להמשך הסקירה

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו