הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
38 דירוגים
3.4
ממוצע
1
5
2
6
3
7
4
7
5
13
0
דד ליין
להשאלה

דד ליין

שרון צוהר
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
38 דירוגים
3.4
ממוצע
1
5
2
6
3
7
4
7
5
13
0

במקום 35 

27 

במקום 35 

27 

גודל (עמ'): 370
מו"ל: יהלומים

תקציר

"'טוב, אז לילה טוב', הוא פונה ללכת.

'תודה רבה על העזרה, דן. או בעצם דניאל', אני אומרת במהירות.

'אין בעיה', הוא מסתובב ומתקרב לעברי. 'אני שמח שהייתי שם כדי לעזור ולהתנצל. השם הוא דניאל, אבל אני מעדיף שתקראי לי דן, אם את רוצה שאענה לך'.

'למה?', אני שואלת. 'דניאל זה שם כל כך יפה'.

עיניו הכחולות מתערפלות כשהוא מביט בי תחת אורה החלש של מנורת הכניסה התלויה מעלינו, קולו סדוק וצרוד כשהוא עונה לי, נמנע מלהביט לתוך עיניי. 'כי דניאל זה שם של מלאך, ואני רחוק מאוד מלהיות מלאך'".

 

דניאל גולדין

היה לי את כל מה שגבר יכול לבקש בחיים - קריירה מצליחה, מסעות אקסטרים אתגריים ברחבי העולם, נשים וכסף - הרבה כסף. החיים הפרטיים שלי, כמו העסקים שלי, התנהלו תמיד לפי קווים מנחים פשוטים - בלי רגשות ובלי בלגן, בלי להתאהב ובלי להתאכזב. כל זה היה נכון עד הרגע שבו החיים החליטו להעניק לי גם את מה שחשבתי שאני לא רוצה ולעולם לא ארצה שוב. המציאות החדשה שבניתי סביבי התפוררה לחלוטין כאשר מיכה, השותף העסקי שלי, הציע לי הצעה שלא יכולתי לסרב לה.

מיכל מייזלס

החיים שלי, שפרחו באהבת נעורים מבטיחה שכל העתיד לפניה, הסתיימו מוקדם מדי, באותו לילה גשום לפני שנים שבו הזמן עצר מלכת והותיר אותי במציאות של הישרדות יומיומית והתמודדות עם קשיים. לא העזתי לחשוב על מציאות אחרת, לא יכולתי לדמיין אותה גם לו רציתי. כדי לסבך עוד קצת את העניינים, מאיה, מנחת קבוצת התמיכה לאלמנות שבה אני משתתפת והחברה הטובה ביותר שלי, הציבה בפניי אולטימטום שהייתי אמורה לעמוד בו או לשאת בהשלכות.

"דד ליין" הוא ספר שקשור לגורל, להסתברויות, לכך ששום דבר בחיים לא קורה במקרה. את הרומן הבלתי שגרתי והסוחף הזה אי אפשר להניח מהיד עד הדף האחרון.

 

זהו ספרה הרביעי של שרון צוהר. ספריה הקודמים - "אהבה בין הגלים", "חסר מנוחה" ו"מהלך מסוכן" - סחפו את קהל הקוראים ונחלו הצלחה מרובה.

המשך קריאה
  • ISBN: 3140000343
  • גודל (עמ'): 370
  • מו"ל: יהלומים
  • Publishing Date: 09/01/2016
  • שם המחבר: שרון צוהר
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו