הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.2 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
1
5
4
0
גבעת ווטרשיפ
ריצ'רד אדמס
להשאלה

גבעת ווטרשיפ

ריצ'רד אדמס
להשאלה

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.2 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
1
5
4
0
35 
35 
סדרה:‎ הרפתקה
גודל (עמ'): 543
מו"ל: מודן הוצאה לאור

תקציר

לוז וחמישון הם שני ארנבונים אחים, החיים יחד בארנבייה שלווה על צלע גבעה. יום אחד מרגיש חמישון, הניחן בחוש נבואי, שמשהו רע עומד לקרות. הוא מזהיר את מנהיג הארנבייה אך נתקל באדישות ולגלוג. לוז מחליט לאסוף קבוצת ארנבונים, ותחת הנהגתו הם יוצאים לחפש מקום מגורים חדש ובטוח יותר.
המסע הופך מסוכן כשהחבורה נתקלת באויב בלתי צפוי - ארנבון פראי ומזרה אימה בשם גנרל אשבל, מנהיגה של ארנבייה עוינת ואפלה. זהו סיפור הרפתקאות מופלא על חבורת ארנבונים היוצאת למסע רווי סכנות, ועל אומץ הלב הנדרש מהם כדי לצאת מחורבן לתקווה חדשה.
גבעת ווטרשיפ, ספרו הראשון של ריצ'רד אדמס, יצא לאור בשנת 1972 והפך בן לילה לציון דרך בספרות הילדים והנוער. הוא מוזכר בנשימה אחת עם ספרי מופת כמו "אליס בארץ הפלאות", "ההוביט" ו"הסיפור שאינו נגמר".
הוא זכה בפרסים רבים, ביניהם פרס "מדליית קרנגי" היוקרתי, והוכתר כספר הנמכר ביותר של הוצאת פינגווין. עד היום הוא ממשיך להימכר ללא הפסקה ולהסעיר את דמיונם של מיליוני קוראים בכל העולם. אנו שמחים להגיש תרגום חדש לעברית של ספר נפלא זה מאת הסופר יואב אבני.
המשך קריאה
  • ISBN: 2000528218
  • גודל (עמ'): 543
  • מו"ל: מודן הוצאה לאור
  • Publishing Date: 15/07/2013
  • שם המחבר: ריצ'רד אדמס
  • תורגם ע"י: יואב אבני
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות


"לרומן יש את שפתו הבדיונית הייחודית, לאפין, שהומצאה על ידי אדאמס, אבל איכשהו קל להבינה, כאילו ידענו אותה מאז ומעולם. זוהי שפתו של הטבע, של מעבה החורשות ועצי האשור, של מזג האוויר. הדברים הציפו את גרסת בת השמונה שלי בהתלהבות עמוקה....
"אדמס הקדיש את 'גבעת ווטרשיפ' לבנותיו ג'וליה ורוזמונד, וטען בתוקף כי הספר אינו אלגוריה, באמרו "פשוט כתבתי סיפור שסיפרתי לשתי בנותיי הקטנות". במפגשי הראשון עם הספר, משהו שנשא את הארנבים במשאם עורר בי נוסטלגיה קסומה, לעולם שמעולם לא ידעתי שחסר לי. העונג בו אינו תולדה של הסוף הטוב, אלא של אומץ, הנאמנות והאמת שמגלם המסע. זהו מסע שאני יודעת שאעשה שוב".

-קרן לוי, הגארדיאן, 2013

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו