הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
62 דירוגים
3.7
ממוצע
1
8
2
7
3
8
4
10
5
29
0
אסון 1: אסון יפהפה
להשאלה

אסון 1: אסון יפהפה


דרג ספר זה מתוך 5
62 דירוגים
3.7
ממוצע
1
8
2
7
3
8
4
10
5
29
0

במקום 39 

23.4 

במקום 39 

23.4 

סדרה:‎ אסון - 1
גודל (עמ'): 248
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

תקציר

"אבי אברנתי החדשה היא ילדה טובה. היא לא שותה ולא מקללת, ויש לה הבגדים הנכונים בארון. אבי מאמינה שהיא מקפידה על המרחק הנחוץ מעברה האפל, אבל כשהיא מגיעה לקולג' עם חברתה הטובה ביותר, התוכניות להתחלה חדשה משתבשות, והכול בגלל טרביס...
טרביס מדוקס, חתיך שרירי, קשוח ומכוסה קעקועים, הוא בדיוק מה שאבי רוצה - וצריכה - להתחמק ממנו. אבל דווקא התעקשותה של אבי להתעלם מקסמיו מרתקת את טרביס, והוא מושך אותה אל תוך חייו בעזרת התערבות פשוטה: אם הוא יפסיד, הוא יצטרך להתנזר מסקס למשך חודש. אם אבי תפסיד, היא תהיה חייבת לחיות בדירה של טרביס במשך אותו פרק זמן. כך או כך, לטרביס אין שמץ של מושג שהוא מצא את הנשמה התאומה שלו.
אסון יפהפה הוא ספר ממכר עד טירוף וסקסי להפליא.
ג'יימי מקגווייר היא המחברת של שלושה רבי־מכר של "ניו יורק טיימס". היא ובעלה ג'ף מתגוררים עם ילדיהם בפאתי אניד, אוקלוהומה, עם ארבעה כלבים, ארבעה סוסים וחתול בשם רוּסטר."
המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-552-572-4
  • גודל (עמ'): 248
  • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
  • Publishing Date: 14/06/2013
  • שם המחבר: ג'יימי מקגווייר
  • תורגם ע"י: מרינה גרוסלרנר
  • זמין להשאלה: כן

ביקורות

"זהו ספר שמיועד בעיקר לקהל הנשי. הוא קיטשי, רומנטי להחריד עם סצנות דביקות, שלא מביישות את התוכניות בעריץ ויוה. אולם, הוא כתוב ביד אמן, עם דמויות בנויות לתלפיות וכתיבה קולחת, שלופתת את הקוראות מהרגע הראשון. ג'ימי מקגוויר מצליחה לבנות ספר עבור הקהל המבוגר והצעיר, בכך שהיא מאמצת סיפור אוניברסלי ושפה נקייה שמתאימה לטווח גילאים רחב. אין בו עומק או תחכום רב מדי, והוא נטול סקס ולכן מתאים גם לבני הנוער.
"בניגוד לספרים רבים מהז'אנר, מקגוויר לא מזלזלת באינטליגנציה של הקוראים. הספר אינו נופל למחוזות הקיטש והביזאר, והוא שומר על הגיון ביחסים בין הדמויות הראשיות. הספר קליל ונקרא בנשימה אחת. אין בו עומק רב מדי, אך הוא גם לא רדוד ומטופש."
"תרבות.נט", 2014

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו